02187654321
0

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

ثبت نام در سایت آکادمی ایزی ارتباط به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد:
آکادمی ایزی ارتباط با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای استفاده از مطالب، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای نمونه می‌توان به اطلاعاتی مانند ایمیل، شماره همراه، نام و نام خانوادگی اشاره نمود. لازم به ذکر است تمام مکاتبات آکادمی ایزی ارتباط از طریق ایمیل و شماره همراهی که مخاطب در پروفایل خود ثبت می‌کند صورت می‌گیرد.
آکادمی ایزی ارتباط برای اطلاع رسانی کمپین ها، خبرنامه ها یا آموزش‌های جدید و … برای مخاطبان سایت، ایمیل یا پیامک ارسال می‌کند. در صورتی که مخاطب تمایلی به دریافت اینگونه ایمیل‌ها نداشته باشند می‌توانند با استفاده از لینک مربوط به لغو اشتراک خبرنامه موجود در انتهای ایمیل دریافتی، اقدام نمایند.
لازم به ذکر است، حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده مخاطب می‌باشد و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. آکادمی ایزی ارتباط هویت شخصی مخاطبان را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند.
-آکادمی ایزی ارتباط برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی امن، راحت و خوشایند را برای همه مخاطبان فراهم آورد.
-به اشتراک گذاری فایل های موجود در وبسایت آکادمی ایزی ارتباط فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.
-مدیر وبسایت می تواند در صورت مشاهده ی تخلف کاربر از قوانین فوق حساب کاربری را به حالت تعلیق درآورد.
-فعالیت این وبسایت تحت مالکیت شرکت ایزی ارتباط پارس می باشد و در صورت صلاحدید مدیران سرویس دهی وبسایت در هر زمان می تواند متوقف شود.